DETALJ NA TRIBINI

Zastava RS-a na tribini s navijačima Spartaka. Sa zastavom i amblemom vojske RS-a slavili gol

Zastava RS-a na tribini s navijači Spartaka

U toku je revanš utakmice 2. pretkola Konferencijske lige između Spartak Trnave i Sarajeva, a domaći navijači prilikom proslave prvog gola istakli su zastavu RS-a.

Jedan od navijača Spartaka mahao je trobojkom sa obrisima i natpisom RS, a pored njega se mogao i primjetiti i navijač sa majicom na kojoj je amblem Vojske RS.

Uprkos dobroj igri na samom početku utakmice Sarajevo je jeftino primilo dva gola. Duriš je pogađao u 15. i 42. minuti za ubjedljivo vodstvo Slovaka 2:0.

Podsjetimo, prva utakmica između Sarajeva i Spartaka odigrana na Koševu pred 27.000 gledalaca okončana je rezultatom 0:0.

Boljem iz ovog dvomeča rival u narednoj fazi takmičenja bit će poraženi iz duela 2. pretkola Evropske lige između Rapid Beča i Wisle Krakow.

U prvoj utakmici austrijski tim je kao gost pobijedio 2:1.


Znate više o temi ili prijavi grešku