Fudbaleri Željezničara upali su u rezultatsku krizu. Tim sa Grbavice vezao je četiri poraza bez postignutog gola, čime je ugrožen plasman u Evropu.
Pred "Plavim" je revanš polufinala Kupa BiH u kojem će pokušati nadoknaditi zaostatak iz Vrapčića (1:0), a iz kluba su poslali poruku navijačima pred meč sezone protiv Veleža.
“Do kraja sezone očekuje nas još samo pet domaćih utakmica u kojima moramo pokazati zajedništvo, borbu i podržati ekipu prilikom svakog poteza kako bi stigli do konačnog cilja, a to je plasman u Evropu.
Cilj smo zaslužili svi, a najviše vi na tribinama! Zbijmo redove, podržimo Plave pjesmom sa tribinama i na kraju sezone se nagradimo našim ciljem. Jer vi ste to zaslužili – Evropu na Grbavici!
Do cilja možemo samo uz što bolju posjetu, a prvi ispit nas očekuje u srijedu kada igramo polufinale Kupa BiH”; poručili su iz FK Željezničar.