HAOS POSLIJE DERBIJA

Delije zapalile stolice Partizanovog stadiona (VIDEO)

Delije
Foto © Printscreen

Fudbaleri Partizana su slavili protiv Crvene zvezde u 171. vječitom derbiju sa 2:1 na svom terenu, čime su došli i do jesenje titule u Superligi Srbije, čak iako u Humskoj i nisu imali podršku svojih najvjernijih navijača, popularnih Grobara.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Jedina navijačka grupa u Humskoj su bile Delije, gostujuća, koja je mogla da pogura svoj tim do osvajanja sva tri boda, jer su praktično bili kao na "domaćem" terenu, međutim, ni to im nije pomoglo.

Tokom meča, Delije su palile stolice u nekoliko navrata, a na kraju su Humsku ostavili u plamenu, doslovno.

Na društvenoj mreži X, , osvanuo je i klip nakon derbija, gdje se vidi kako su Delije zapalile nekoliko stolica u Humskoj i ostavili je u plamenu.


Znate više o temi ili prijavi grešku