VAŽAN PRAZNIK

Dodik čestitao Božić vjernicima: 'Živi i zdravi bili, sve najbolje vam želim'

Dodik cestitao bozic vjernicima zivi i zdravi bili sve najbolje vam zelim dodik cestitka 2 659a5011d64b3

Predsjednik bh. entiteta RS Milorad Dodik uputio je vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti čestitku povodom pravoslavnog Božića, najvažnijeg, kako je kazao, praznika za hrišćane. "Mir Božji, Hristos se rodi. Ovim tradicionalnim pozdravom želim da vam poželim sve najbolje. Da se okupite u svojim porodicama, da obilježite ovaj za nas najvažniji praznik, za nas hrišćane, Srbe, onaj dio našeg identiteta, onaj dio našeg postojanja", kazao je Dodik u videoporuci.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Također je svakoj porodici poželio da bude živa, zdrava, da bude uspješna i sretna, kao što želi da "Republika Srpska bude isto tako".

"Vjerujem da ćemo ubuduće naše Božiće i dane kao što je ovaj dočekivati u miru i da će mir biti dominantno obilježje naših života. Živi i zdravi bili, sve najbolje vam želim. Mir Božji, Hristos se rodi", istakao je Dodik u čestitki.


Znate više o temi ili prijavi grešku