Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik prisustvovao je svečanoj akademiji povodom 100 godina FK Sloga Gornji Podgradci.
Tom prilikom Dodik je šutirao na gol, a imao je i poruku za mlade građane Republike Srpske.
– Uvijek smo imali mlade koji znaju odbraniti. I gol i Republiku Srpsku – napisao je Dodik na Instagramu.