PREDSJEDNIK SNSD-A

Dodik šutirao penale na proslavi FK Sloga, pa poručio: "Znamo odbraniti i gol i Republiku Srpsku"

Milorad Dodik

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik prisustvovao je svečanoj akademiji povodom 100 godina FK Sloga Gornji Podgradci.

Tom prilikom Dodik je šutirao na gol, a imao je i poruku za mlade građane Republike Srpske.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

– Uvijek smo imali mlade koji znaju odbraniti. I gol i Republiku Srpsku – napisao je Dodik na Instagramu.


Znate više o temi ili prijavi grešku