DJEVOJKA JE PREBAČENA U UKC RS

Drama u Banja Luci: Djevojka skočila s mosta u Vrbasu

Banja luka gradski most 01 scaled 872x610

Velika drama se danas odvijala u Banjaluci, kada je djevojka skočila sa gradskog mosta u Vrbas.

Kako se saznaje, spasio ju je Danijel Delić, koji je sa prijateljima sjedio u obližnjem restoranu "Banjalučki splav".

Kada je vidio da se davi, odmah je reagovao, a zatim je za njim krenuo i konobar sa splava.

S velikim poteškoćama uspjeli su je izvući blizu restorana Kazamat.

Nakon toga, u pomoć su priskočili muškarac i djevojka koji su hodali tom rutom, a Delić je na licu mjesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je . Djevojka koja je bila tamo s muškarcem pozvala je hitnu pomoć.

Ekipe hitne pomoći i policije brzo su stigle na mjesto događaja, a djevojčica je prebačena u UKC RS. U ovom trenutku nije poznato da li se radilo o pokušaju samoubistva.

Kada se Delić vratio na splav u kojem se nalazio, dočekan je velikim aplauzom.


Znate više o temi ili prijavi grešku