Manijaci su večeras, iako je jug Grbavice još u izgradnji, zauzeli svoje privremeno mjesto na istočnoj tribini i bodrili Željezničar u derbiju protiv Zrinjskog. Tijekom prvog poluvremena istaknuta je parola posvećena Aneru Kasapoviću, navijaču Plavih koji je preminuo 2005. godine.
Na paroli je pisalo: „20 godina su ubice na slobodi. Aner Kasapović“, podsjećajući na tragediju koja se dogodila nakon utakmice Čelik – Željezničar u Zenici. Prema svjedočenjima navijača, Kasapovića je policija brutalno pretukla nakon što je naveo da ne može brže hodati zbog srčanih problema. Na putu kući doživio je infarkt i preminuo, a kasnija obdukcija pokazala je da je smrtonosni udar izazvan policijskim nasiljem i stresom.
Početkom ovog augusta navršilo se 20 godina od Kasapovićeve smrti, a odgovorni za incident nikada nisu sankcionisani. Ova gesta navijača Željezničara večeras je podsjetnik na tragediju koja i dalje odjekuje među Plavima.