SATIMA ČEKANJA ZA ULAZNICA

Fanovi tuže Madonnu zbog kašnjenja na koncert jer su "morali ustati rano"

Madonna Instagram

Dvoje Madonninih obožavatelja tužili su pop zvijezdu jer je zakasnila više od dva sata na koncert u Njujorku 13. decembra jer su "morali da ustanu rano ujutru", navodi se u sudskim dokumentima, a prenosi The Independent.

Michael Fellows i Jonathan Hadden rekli su da Madonna nije izašla na scenu do 22:45, dva sata i 15 minuta nakon njenog zakazanog nastupa u 20:30. Koncert je završio tek u jedan ujutro, što je značilo da su mnogi imali ograničen javni prijevoz ili povećani troškovi prijevoza.

Tvrde da su pretrpjeli "oštećenje"

Obožavatelji koji tuže pjevačicu kažu da ne bi platili karte da su znali da će se sve završiti tako kasno. Dvojac tvrdi da je pretrpio "stvarnu štetu" kao rezultat Madonninog odlaganja, uključujući "razočarenje, uznemiravanje, izgubljeno vrijeme, frustraciju i ljutnju".

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

"Optuženi nisu dali nikakvo obaveštenje vlasnicima ulaznica da će koncerti početi mnogo kasnije od vremena početka odštampanog na ulaznici i kako je oglašeno, što je rezultiralo satima čekanja za vlasnike ulaznica", navodi se u tužbi.


Znate više o temi ili prijavi grešku