TRENER CITYJA

Guardiola: Bayern ćе igrati iznad svojih mogućnosti

Pep
Foto © Twitter

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola izjavio je da vjeruje da će fudbaleri Bayerna igrati iznad svojih mogućnosti u revanš meču četvrtfinala Lige prvaka, prenose britanski mediji.

"Građani" su u prvom meču slavili s 3:0, a revanš je na programu u srijedu u Munchenu od 21 sat.

"Fudbaleri Bajerna igrat će iznad svojih mogućnosti. Igrat će kao da je finale Lige prvaka. Znam šta govorim, jer je to vrhunski klub. Ako budemo pasivni, patit ćemo. Važni su dueli na sredini terena", rekao je Guardiola.

On je potom prokomentarisao sukob fudbalera Bayerna Sadija Manea i Leroya Sanea u svlačionici poslije meča u Manchesteru.

"Što se tiče incidenta u svlačionici Bayerna, ponekad je potreban sukob da stvari krenu nabolje. Njima to nije mana, već prednost u odnosu na nas, prilično sam siguran. Savršeno poznajem ovaj klub", rekao je Guardiola, koji je bio trener Bayerna od 2013. do 2016. godine.

Manchester City je za vikend u 31. kolu Premier lige na svom terenu pobijedio Leicester 3:1, dok je Bayern na svom terenu odigrao 1:1 s Hoffenheimom u duelu 28. kola Bundeslige.


Znate više o temi ili prijavi grešku