RASPODJELA RESORA

Hadžifejzović pitao Nikšića: Jeste li previše popuš(t)ili HDZ-u?

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Rusmir Rus

Hoće Nermin da prekrši ustav. Ker izdajnički, samo neče moći kako je mislio...

Igi

SDA botovi na haparatima:hand_over_mouth::hand_over_mouth::hand_over_mouth::hand_over_mouth::hand_over_mouth::hand_over_mouth::hand_over_mouth:

Hule

A sad vam se Lendo smije:rolling_on_the_floor_laughing:

Hase

Nemate pojima šta vas čeka, vidi se bijes naroda na svakom koraku, prisjelo vam sve izdajnici pokvareni.

Loko

Lendo neće nikada dozvoliti da Ljigo Nikšić bude premijer.I poslije ovoga i ne treba,pa neka bude sta će biti!

Ramiz

Narode, stanimo na put štetočinama ili nema države! OVO JE PREVRSILO SVAKU MJERU!!!

Gazija

Bosnjaci probudite se dok nije kasno, nije se uzalud ratovalo da ovi prodaju sve ,već za 6 mjeseci svoje izdajnicke vladavine.

Zuhdija

Treba vam jos uvijek Šmit ili nista od vlade, a ako se uzdate u Šmita nakon svih njegovih pogresnih koraka onda je jasno kakvu i ciju politiku zastupate..

Zijo

Nije problem sto oni rade isto je i SDA radila i davala, problem je sto su govorili da to nece raditi na sva moguca usta...A napraviše još gore.

Polis

Proci ce 4. godine brzo, ovo treba kaznit zestoko..Ovoj izdaji oprosta nema,zapamtite to!!!

Nedim

Prestani se kititi tuđim perjem izbori su dokazali koliko si lično glasova dobio a to je toliko da ne bi prošao ni u opštinsko vijeće općine u kojoj živiš.Izdajniče..

Raul

Pustite Niksica vise..On kao da nam je bas kao iskušenje poslan da nam kvari Ramazan.

Elan

Dokle ce nam kroiti kapu covjek koji nije dobio podrsku naroda cak ni kompenzaciom nije dobio!!!!

Kula

Ovaj bi sad potpisao da se država preda u ruke nekome samo da on bude 4 godine premijer. Opasan po okolinu..Odron od lika!

Popaj

Marš izdajniče... Jel te stid 2000 glasova si dobio i ti sad soliš pamet jade jadni..Maaarš...

Sutko

Dugo jadnijeg političara nije bilo na sceni, naročito iz tako velike stranke kakva je SDP. Sramota.

Zuka

Čovjek koji bi prodao roditelje, porijeklo, državu, naciju, sve redom, samo da bude premijer...

Hazim,Beg

Evo ovo gledam i ne vjerujem...Glasao sam za SBIH, ali sutra da se zapuca imam oshecaj da bi se prvo morali braniti od ovih Trojkaša i komunjara. To je nevidjena podvala.

Lilo

To veoma znamo da ste vi njihove marionete i podguzne buhe...Izdajnici!!!