NAVIJAČI SARAJEVA

Horde zla se oglasile nakon ispadanja Sarajeva: Imale su poruku za direktoricu Ajlu Alimanović

Horde zla Facebook Screenshot
Foto © Facebook / Screenshot

Grupa najvatrenijih navijača FK Sarajevo, popularne Horde zla, oglasile su se nakon ispadanja njihovog kluba u prvom pretkolu Konferencijske lige od gruzijskog Torpeda.

Bordo tim je bio pred pobjedom, ali je onda primio gol u sudijskoj nadoknadi. Kasnije je eliminisan nakon izvođenja penala (4:2).

Horde zla su se oglasile na društvenim mrežama. Podijelile su video direktorice Ajle Alimanović uz kratku poruku: "Odgovornost?".

  • Nama je važno kako ćemo, kada odemo u Evropu, proći u Evropi. Dakle, nije se cilj samo kvalifikovati, nego je cilj ostvariti i dobar rezultat. Ako se ciljevi ne ostvare, onda, uprava napolje! - rekla je tada direktorica Ajla Alimanović.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku