NAKON LENDINOG POZIVA

Izetbegović: Mi bismo danas ponudili rješenje na liniji većine u Zastupničkom domu FBiH, nisu se udostojili ni to da saslušaju

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Hule

Ovo je otkrivanje lica izdajica kada kazu treba razgovarati, ali samo sa SNSD i HDZ nikako sa bosnjacima. Tako konacno potvrdi Niksicu svoj izdajnicki pohod.

Miki

Svima kojima nije drzava Bosna i Hercegovina i njen Bosnjacki narod na prvom mjestu,gubite se u misije rupe.Sram nek vas bude.Nismo mi krvarili i borili se da nam ovakvi i slicni olosi vladaju zemljom.

Biki

Nedaj Brate Lendo ovim lešinara Allah ih kaznio za izdaju.

Gazija

Oni koji nisu bili juce u Ahmicima nisu danas ni na sastanku. Kome nije jasno neka debelo razmisli sta se bosnjacima tajno kuha iza ledja sa strancima.

Dado

Samo nista ne potpisivat nek je oni formiraju mimo ustava.

Zuka

Generale Lendo samo nastavi raditi po Ustavu i zakonu, a Čović i njegov sluga Nikšić nek' odbijaju, bitno je da građani ove zemlje vide do koga je problem!!!

Babuka

Sto bi dolazili kad je to već završeno sa Šmitom.Čekaju samo da to on kaže!

Laki

Vidite da vas ne zarezuju ni jedan posto i da već imaju skrojen plan.