KLUB MINT

Izgorio noćni klub u Zagrebu

zagrebački klub Mint
Foto © Index

u Zagrebu je noćas izgorio noćni klub Mint koji se nalazi na Trešnjevci.

Dojava je stigla u 3 sata, na terenu je bilo 5 vatrogasnih vozila, požar je lokaliziran u 3.14, a ugašen u 5 ujutro, pišu hrvatski mediji.

Ukupno 14 vatrogasaca na terenu detaljno je, nakon što je požar lokaliziran, češljalo objekt s obzirom na to da su zidovi Minta obloženi drvetom, spužvom i tkaninom. Do pet sati otprilike trajala je intervencija.

Policija je na terenu, a uzrok požara bit će poznat nakon uviđaja koji je u toku.

Klub poduzetnika Kristijana Babića otvoren je krajem 2019. godine, a bio je omiljena zagrebačka destinacija za noćni provod, poznat po cabaret večerima.


Znate više o temi ili prijavi grešku