Kantonalna bolnica Zenica je danas uposlenicima isplatila jednokratnu pomoć od 350 KM, što je došlo kao posebna čestitka uposlenicama povodom Dana žena.
Ova pomoć dolazi iz pozitivnog poslovanja bolnice i budžeta iste.
Prošle godine uposlenici nisu primili jednokratnu pomoć od 1.080 KM, ali ta nepravda je ispravljena prije Nove godine.
Današnja isplata će svakako obradovati uposlenice ove zdravstvene ustanove.