POZITIVNO POSLOVANJE

Kantonalna bolnica Zenica isplatila 350 KM jednokratne pomoći svim uposlenicima

Kantonalna bolnica Zenica

Kantonalna bolnica Zenica je danas uposlenicima isplatila jednokratnu pomoć od 350 KM, što je došlo kao posebna čestitka uposlenicama povodom Dana žena.

Ova pomoć dolazi iz pozitivnog poslovanja bolnice i budžeta iste.

Prošle godine uposlenici nisu primili jednokratnu pomoć od 1.080 KM, ali ta nepravda je ispravljena prije Nove godine.

Današnja isplata će svakako obradovati uposlenice ove zdravstvene ustanove.


Znate više o temi ili prijavi grešku