ČLANOVI PREDSJEDNIŠTVA BIH

Komšić i Bećirović uputili uskrsne čestitke

Komsic becirovic
Foto © Collage/agencije

Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić, povodom katoličkog blagdana Uskrsa, uputio je čestitku nadbiskupu mitropolitu vrhbosanskom i apostolskom upravitelju Vojnog ordinarijata u BiH mons. Tomi Vukšiću, kao i svim građanima katoličke vjere u Bosni i Hercegovini.

"Povodom velikog katoličkog blagdana Uskrsa, Vama, svim biskupima, svećenicima i vjernicima u Bosni i Hercegovini i dijaspori upućujem iskrene čestitke. Uskrs simbolizuje nadu i ponovno rođenje, što svima nama daje nadu i za bolje sutra. Kristovo uskrsnuće je uskrsnuće onog najboljeg u ljudima, vječna pobjeda života nad smrću i dobra nad zlom. Želim vam da dane Uskrsa provedete sa porodicom i prijateljima u miru i blagostanju, u dobrom zdravlju, ispunjeni duhovnom simbolikom uskrsnuća, uz poruku mira, međusobnog razumijevanja i vjere u budućnost", stoji u čestitki, saopćeno je iz Predsjedništva BiH.

I drugi član Predsjedništva BiH Denis Bećirović, također je uputio čestitku nadbiskupu vrhbosanskom mons. Tomi Vukšiću, svećenicima i svim katolicima u Bosni i Hercegovini povodom velikog kršćanskog praznika Uskrsa.

"Uvažena Eminencijo, Vama, svećenstvu i svim katolicima u Bosni i Hercegovini čestitam veliki kršćanski praznik Uskrs, uz najiskrenije želje za dobro zdravlje, sreću i blagostanje. Moja želja je da se Uskrs obilježi u duhu solidarnosti i duge tradicije međusobnog uvažavanja i poštovanja. Neka i ovaj praznik, koji slavi život, unese optimizam, toplinu i radost u vaše porodice. Želim vam da ovaj Uskrs bude ispunjen mirom, zdravljem i radošću. Sretan Uskrs", stoji u čestitci, saopćeno je iz Predsjedništva BiH.


Znate više o temi ili prijavi grešku