O NAPADU NA REIS-UL-ULEMU

Konaković: Ništa ratnohuškačko u izjavama Huseina Kavazovića nema, Bošnjaci pružaju ruku za dogovor

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
miki maus

džaba izdajnik skuplja političke poene

Lili hip

Istina je da je Dino svojim ponasanjem ohrabrio neprijatelje BiH i gurno Reisa da brani institucije.

Dalija

Dino napokon reče nešto što ima logike. Ovo mu je na mjestu!

Din Din

Nema ratnohuskackog ali nema ni miroljubivog..Svoje nedam a tuđe me ne zanima.

Larisa

Bitno je da Bosnjaci pokazu zajednistvo u ovim momentima..

Danko

Bravo Dino samo ostro !!!

Hamza

Imate priliku gosp.Konakovicu da se rukujute, a mi spremni uzdignute glave

Neko ja

Pruzamo mi ruku svima Konakovicu,ali znamo kad je i spustiti..