U poslijepodnevnim satima danas je jako nevrijeme zahvatilo pojedine krajeve Bosne i Hercegovine. Nevrijeme praćeno kišom, vjetrom, grmljavinom i ledom pogodilo i dijelove Srednje Bosne.
Led je zabijelio mnoga dvorišta. Pogledajte šta su mještani iz Travnika zabilježili u svojim dvorištima:
U fojničkom naselju Prokos led je tako intenzivno padao da su ga mještani morali sklanjati lopatom, kao da je zima.