Najvatreniji navijači FK Željezničar, popularni Manijaci, još jednom su uputili snažnu poruku podrške svom klubu pred revanš susret protiv Kopera koji se igra sutra u Sloveniji.
Gostujući sektor stadiona Bonifika odavno je rasprodan, a navijači Željezničara najavili su masovni dolazak i zajednički pohod ka stadionu. Večeras su objavili tačnu lokaciju i vrijeme okupljanja:
„Okupljanje počinje od 13:00 sati, odakle svi zajedno krećemo prema stadionu. Pozivamo sve plave da se priključe i da damo podršku kakvu Željo zaslužuje“, navodi se u objavi Manijaka.
Podsjećamo, prvi meč na Grbavici završen je rezultatom 1:1, a Plavi su u tom duelu pokazali napadačku igru i stvorili niz velikih prilika. Takva predstava ulijeva nadu navijačima da njihov tim može izboriti prolazak u drugo pretkolo Konferencijske lige.
Revanš utakmica igra se sutra u 19:30 sati na stadionu Bonifika, gdje će Manijaci, kao i mnogo puta do sada, biti dvanaesti igrač.