UPUTILI SMJERNICE

Manijaci najavili masovno okupljanje pred revanš: “Okupljanje od 13 sati, idemo svi zajedno na stadion!”

Manijaci

Najvatreniji navijači FK Željezničar, popularni Manijaci, još jednom su uputili snažnu poruku podrške svom klubu pred revanš susret protiv Kopera koji se igra sutra u Sloveniji.

Gostujući sektor stadiona Bonifika odavno je rasprodan, a navijači Željezničara najavili su masovni dolazak i zajednički pohod ka stadionu. Večeras su objavili tačnu lokaciju i vrijeme okupljanja:

„Okupljanje počinje od 13:00 sati, odakle svi zajedno krećemo prema stadionu. Pozivamo sve plave da se priključe i da damo podršku kakvu Željo zaslužuje“, navodi se u objavi Manijaka.

Podsjećamo, prvi meč na Grbavici završen je rezultatom 1:1, a Plavi su u tom duelu pokazali napadačku igru i stvorili niz velikih prilika. Takva predstava ulijeva nadu navijačima da njihov tim može izboriti prolazak u drugo pretkolo Konferencijske lige.

Revanš utakmica igra se sutra u 19:30 sati na stadionu Bonifika, gdje će Manijaci, kao i mnogo puta do sada, biti dvanaesti igrač.


Znate više o temi ili prijavi grešku