Navijačka grupa Manijaci, koja podržava FK Željezničar, odlučila je da do kraja sezone neće putovati na gostujuće utakmice svog omiljenog tima.
Ova odluka uslijedila je zbog novih pravila koja zahtijevaju od navijača da dostave lične podatke, uključujući ime, prezime i matični broj, kako bi mogli prisustvovati utakmicama na gostujućim stadionima.
Grupa je obavijestila javnost da neće učestvovati u gostovanjima dok su ova pravila na snazi, a prva utakmica koju će propustiti biće ona protiv Posušja u nedjelju, 20. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.