Sjajni Martin Baturina spreman je za novi korak u karijeri i kako sada stvari stoje karijeru će nastaviti nastaviti u njemačkoj Bundesligi.
Mjesecima se već piše o odlasku Baturine iz Dinama. Povezivao se 22-godišnjak s brojnim velikanima. Pisalo se da odlazi u Chelsea, Manchester United, PSG, te da je odbio čak i Real Madrid.
Osim toga, prethodnih dana se povezivao s milanskim Interom i dva neimenovana kluba iz engleske Premier lige, ali od toga barem za sada nema ništa.
Karijeru bi na kraju Baturina trebao nastaviti u njemačkoj Bundesligi. Za njegove usluge “zagrizao” je RB Leipzig.
Dinamo s ovim klubom ima sjajne odnose. U prošlosti su Joško Gvardiol i Dani Olmo napravili vrhunske poteze odlaskom u ovaj klub i na kraju su svi bili sretni i zadovoljni.
Sada je navodno i Baturina jednom nogom u Leipzigu. Pregovori su u odmakloj fazi i vrlo brzo bi sve trebalo biti kompletirano.
Transfer bi trebao biti dogovoren za 20-ak milijuna eura uz visok postotak od sljedeće prodaje od najmanje 20 posto, kao što je to bio slučaj s Olmom i Gvardiolom.