NAKON VELIKIH NEREDA NA MOSTARSKIM ULICAMA

MUP HNK zabranio organizovani dolazak Željinih navijača na večerašnju utakmicu

Policija Mostar
Foto © Arhiv

Pred derbi 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Veleža i Željezničara, došlo do je navijačkih sukoba u Mostaru.

MUP HNK nakon zasjedanja donio odluku da nema dolaska navijača iz Sarajeva. Razlog tome su današnji incidenti koji su se desili, a iz straha da ne bi došlo do dodatne eskalacije.

Navijači Željezničara su danas od 16 sati trebali krenuti u Mostar gdje njihov klub očekuje utakmica šestog kola Premijer lige protiv Veleža.

Ipak, gostovanje u Mostaru će proteći bez Manijaka zbog jutrošnjih nereda u Hercegovini, a sve uoči utakmice mostarskog i sarajevskog sastava.


Znate više o temi ili prijavi grešku