Na autoputu A1, 5. augusta, došlo je do samozapaljenja putničkog automobila marke Jaguar.
Profesionalna vatrogasna brigada Visoko potvrdila je ovu informaciju za etto.ba.
"U 09.50 sati, pripadnici PVB Visoko intervenisali su u gašenju putničkog motornog vozila na autoputu A1 (Visoko-Kakanj)", izjavili su za etto.ba iz PVB Visoko.
Na luksuznom vozilu marke Jaguar pričinjena je značajna materijalna šteta.