ZNAČAJNA MATERIJALNA ŠTETA

Na autoputu A1 gorio skupocjeni Jaguar

Vatrogasci autoput a1

Na autoputu A1, 5. augusta, došlo je do samozapaljenja putničkog automobila marke Jaguar.

Profesionalna vatrogasna brigada Visoko potvrdila je ovu informaciju za etto.ba.

"U 09.50 sati, pripadnici PVB Visoko intervenisali su u gašenju putničkog motornog vozila na autoputu A1 (Visoko-Kakanj)", izjavili su za etto.ba iz PVB Visoko.

Na luksuznom vozilu marke Jaguar pričinjena je značajna materijalna šteta.


Znate više o temi ili prijavi grešku