INTERVENISALI VATROGASCI

Na autoputu Banjaluka-Doboj izgorio auto

Izgorilo auto

Na autoputu Banjaluka-Doboj zapalio se automobil, a kako su javili očevici, stvorena je gužva, te je pozvano na pojačan oprez.

Vatrogaci RS objavili su u 10:20 sati zaprimili dojavu o požaru putničkog vozila na auto putu Prnjavor- Doboj. Po dojavi na mjestu nesreće, zatekli su vozilo koje je potpuno zahvaćeno požarom.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku