Na autoputu Banjaluka-Doboj zapalio se automobil, a kako su javili očevici, stvorena je gužva, te je pozvano na pojačan oprez.
Vatrogaci RS objavili su u 10:20 sati zaprimili dojavu o požaru putničkog vozila na auto putu Prnjavor- Doboj. Po dojavi na mjestu nesreće, zatekli su vozilo koje je potpuno zahvaćeno požarom.