U naselju Osjek na području Ilidže danas je došlo do samozapaljenja autobusa javnog prevoznika GRAS.
Kako su potvrdili iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo za etto.ba, u incidentu niko nije povrijeđen.
Vatrogasne ekipe su odmah izašle na teren i još uvijek gase požar na vozilu. Zbog nesreće je došlo do zastoja i gužvi u saobraćaju na ovoj dionici.
Uzroci samozapaljenja još nisu poznati, a više informacija biće poznato nakon uviđaja.