DRAMA U PRIŠTINI

Na Klinici za patologiju postavljena ručna bomba

pristina Na Klinici za patologiju postavljena ručna bomba

Na Klinici za patologiju u Prištini danas je prijavljena postavljena eksplozivna naprava, saopštila je policija Kosova.

Kako su naveli, prijava je stigla oko 14 sati, a odmah nakon dojave na lice mjesta su izašle specijalizirane deminerske ekipe.

Osoblje je odmah evakuisano, a stručne osobe su započele proces izolacije i uništavanje eksplozivne naprave, odnosno ručne bombe.

Iz kosovske policije su naveli kako su u toku radnje na uništavanju ekplozive naprave i potpunoj pretrazi prostorija Klinike.


Znate više o temi ili prijavi grešku