U napadu je ubijena 24-godišnja žena, dok je osmero ljudi prevezeno u bolnicu zbog zadobivenih povreda. Petero njih je u teškome stanju.
Policija je ubila dvojicu naoružanih napadača nakon što su počeli pucati po autobusnoj stanici u Jeruzalemu, objavile su izraelske vlasti.
U napadu je ubijena 24-godišnja žena, dok je osmero ljudi prevezeno u bolnicu zbog zadobivenih povreda. Petero njih je u teškome stanju, piše BBC.
Napad se dogodio uz glavnu autocestu na periferiji grada tokom najvećih gužvi, navodi izraelska policija.