OGLASILI SE NA TWITTERU

Naša stranka se hvali ulaskom Finske u NATO

Nasa stranka
Foto © Naša stranka

Nakon ulaska Finske u NATO, oglasila se putem društvenih mreža Naša stranka.

Saopštili su na Twiteru kako su ponosni jer je Vlada Finske, zaslužna za pridruživanje Alijansi, također dio asocijacije kojoj pripada i Naša stranka.

''Za ulazak Finske u NATO, u političkom smislu, najzaslužnija je prethodna Vlada predvođena premijerkom Sanom Marin. Vrlo smo ponosni što je u toj Vladi participirala naša sestrinska Partija Centra koja je, kao i Naša stranka, članica Alde party'', poručili su iz Naše stranke.

Inače, Alde pary je Alijansa liberala i demokrata za Evropu (ALDE) koja brani liberalne vrijednosti i promoviše evropske integracije.

Za sebe kažu da su politička snaga u Evropskom parlamentu. Njihov moto je vjera da svaka osoba ima pravo da se izjasni, te su kako navode panevropska alijansa koja ujedinjuje 60 stranaka na nacionalnom nivou iz cijele Evrope.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku