Na izlazu sa autoputa kod Sarajeva večeras je u 19:45 sati došlo do saobraćajne nesreće, potvrdili su za etto.ba iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.
Kako nam je rečeno iz policije, jedan automobil se prevrnuo. Srećom, u nesreći nije bilo povrijeđenih osoba.
Pripadnici sarajevske policije vrše uviđaj nakon kojeg će biti poznato više informacija o ovom događaju.