U TOKU UVIĐAJ

Nesreća na izlazu sa autoputa kod Sarajeva: Vozilo završilo na krovu

Nesreca autoput
Foto © Čitalac

Na izlazu sa autoputa kod Sarajeva večeras je u 19:45 sati došlo do saobraćajne nesreće, potvrdili su za etto.ba iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.

Kako nam je rečeno iz policije, jedan automobil se prevrnuo. Srećom, u nesreći nije bilo povrijeđenih osoba.

Pripadnici sarajevske policije vrše uviđaj nakon kojeg će biti poznato više informacija o ovom događaju.


Znate više o temi ili prijavi grešku