Nakon jučerašnjeg masakra u kojem je ubijeno osmero učenika i domar škole, novi napad dogodio se u školi u Beogradu.
Bivša učenica nožem je danas napala učenika (15) i nastavnicu koja ju je pokušala spriječiti u napadu u privatnoj gimnaziji “Ruđer Bošković” u Beogradu.
Oboje ih je porezala po ruci, a kako doznaje Blic, napadnuti nisu teško ozlijeđeni.
Pomahnitalu bivšu učenicu svladali su na licu mjesta i uhićena je.
Kako javljaju novinari iz Srbije riječ je o učenici koja se prije nekoliko mjeseci ispisala iz te škole.