U GIMNAZIJI

Novi napad u Beogradu, učenica nožem napala učenika i nastavnicu

IMG 9527

Nakon jučerašnjeg masakra u kojem je ubijeno osmero učenika i domar škole, novi napad dogodio se u školi u Beogradu.

Bivša učenica nožem je danas napala učenika (15) i nastavnicu koja ju je pokušala spriječiti u napadu u privatnoj gimnaziji “Ruđer Bošković” u Beogradu.

Oboje ih je porezala po ruci, a kako doznaje Blic, napadnuti nisu teško ozlijeđeni.

Pomahnitalu bivšu učenicu svladali su na licu mjesta i uhićena je.

Kako javljaju novinari iz Srbije riječ je o učenici koja se prije nekoliko mjeseci ispisala iz te škole.


Znate više o temi ili prijavi grešku