Nakon više od 30 godina borbe i rasprave, ovo je najveća pravna pobjeda za naš grad, napisala je gradonačelnica Sarajeva na Facebook-u.
"Nakon zgrade DPO-a na Skenderiji, vlasnici smo i najljepše građevine u Bosni i Hercegovini. Ovim činom smo obezbijedili opstanak institucije Grada, napisala je Karić.
Ona se zahvalila pravobranilaštvu Grada Sarajeva, a posebno pravobraniocu Admiru Jusufbegoviću, kako je kazala, na radu, znanju i uloženom trudu.