MEĐUSOBNE OPTUŽBE

SDA Centar: SDP je u vlasništvu NIP-a, a Trojkom upravlja HDZ

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Rule

Vratite nam mafijasku Sda sve im je oprosteno ! Ovi nas totalno unakazise...

Zijad

Za Fortu i Konakovića sam siguran da su izdajnici. Kod Nikšića nisam siguran, možda je samo previše glup, naivan i nesposoban!!!

Zika

Ovaj SDP se mora obuzdatu pod svaku cijenu ili odosmo svi u p.m!!!

Vahid Zutic

Ne podržavam SDA al brate dragi sad imaju pravo!!!!! Nadam se da ce se dio SDPa kojim ne upravlja HDZ trznuti i vise zavrsiti sa ponizavanjem..

Zaim

Nesloga, mrznja prema bratu, komsiji, rodjaku. To ce vas balijandere odvesti u propast i nestanak.

Reuf

SDP je drzvatvorna stranka a ponasa se kao podguzna muha NiP- u.Ali grdno ce se zeznuti..