U današnjem bombaškom napadu u Podgorici nije bilo stradalih državljana Bosne i Hercegovine, potvrdio je za portal etto.ba ambasador naše države u Crnoj Gori Branimir Jukić.
"U nesreći su stradali i povrede zadobili samo državljani Crne Gore", kazao nam je Jukić.
Podsjetimo, ručnu bombu je po ulasku u Osnovni sud u Podgorici aktivirao Mladen Bulatović (34) nakon čega je stradao.
Direktorica Kliničkog centra Crne Gore Ljiljana Radulović kazala je da se u bolnicu javilo osam pacijenata nakon napada.
"Od toga pet pacijenata ima i fizičke povrede. Četiri pacijenta će biti primljeni na dalje bolničko liječenje", rekla je Radulović.
Dodala je da su svi vitalno stabilni.
"Nakon pristizanja dijagnostike vidjećemo da li će neko od njih, a vjerovatno hoće, zahtijevati i hirurški tretman", rekla je.