Danas, 20. juna, u poslijepodnevnim satima izbio je požar na porodičnoj kući u sarajevskom naselju Bistrik.
Iz Operativnog centra Vatrogasne jedinice Kantona Sarajevo za etto.ba su saopćili da je požar prijavljen u 17:12, a lokalizovan za deset minuta.
Tri ekipe vatrogasaca gasile su požar, a dvije ekipe su ostale na terenu kako bi radile na raskopavanju.
Srećom, u požaru nije bilo povrijeđenih, ali je pričinjena značajna materijalna šteta.