U Banja Luci je sinoć izbila prava drama kada je policiji oko 19 sati prijavljeno da muškarac puca sa balkona jedne zgrade.
Na teren su odmah izašli policijski službenici Policijske uprave Banja Luka, gdje su zatekli lice sa inicijalima D.B, koje je ispaljivalo hice iz gasnog pištolja. Oružje mu je odmah oduzeto uz potvrdu.
Dok su policajci pokušavali da smire situaciju, umiješao se i A.J. iz Banja Luke, koji je počeo da vrijeđa policajce.
Brzim provjerama utvrđeno je da su obojica bila u znatnom alkoholisanom stanju.
D.B. je imao nevjerovatnih 2,97 g/kg alkohola, dok je kod A.J. izmjereno 1,49 g/kg.
Obojica su lišena slobode zbog kršenja Zakona o javnom redu i miru.