UKC TUZLA

Preminule još dvije osobe iz Doma penzionera: Broj žrtava porastao na 17

Tuzla dom penzioner

U protekla 24 sata na Univerzitetsko kliničkom centru Tuzla preminule su dvije korisnice Doma penzionera koje su nakon požara bile hospitalizirane na Klinici za anesteziologiju i reanimatologiju, potvrđeno je iz UKC Tuzla.

Trenutno su dva pacijenta hospitalizirana na Klinici za interne bolesti.

Broj žrtava nakon požara u Domu penzionera u Tuzli porastao je na 17.


Znate više o temi ili prijavi grešku