RAMAZANSKI DANI U SARAJEVU

Reis Kavazović ugostio privrednike na iftaru

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Bruda

U Islamu nema podjela na ove ili one, na rasu ili naciju. Zato posebni iftari za pojedine zajednice i predstavnike su novotarija koja pokusava da favorizuje jednu grupu nad drugom. Odbacimo ovo!!

Mehaga

Ma neka si ti za elite napravio Iftar,a gdje tu sirotinja iz javni kuhinja...Zašto njih niste zvali..Oni vam poste 365 dana... Bagro!!!

Vezir

Okrenite se prema Kibli!

Laki

Ovo iftar pravi Direktor vrlo profitabilne firme koja sve naplaćuje po skupim cijenama. Dzenaza oko 3 hiljade KM.A nek mi kaze neko,ko nije dobio posao preko štele u IZ....

Jasko

Nikad se više nije pravilo iftara ko ove godine u ovim političkim i vjerskim krugovima..Ali na zalost ne da nahrane siromaha,nego se pozivaju većinom oni što ne poste i jos ti isti da mogu, ukinuli bi nam i dzamije i post:rage:

Dado

Lično nemam nista protiv iftara i čak mi je i drago, da se narod okuplja, ali samo kada se ti iftari prave iz svog dzepa..Ali nesto tada ne vidim da se pise po novinama ili se takvi iftari neprave!:thinking_face:

Beka

Sto je Reis ispruzio ruku. Odoše vitre i zekati i sergije na iftare !!!!