Večeras, 14. oktobra, na području općine Novi Grad Sarajevo dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su povrijeđena dva pješaka.
Portparolka MUP-a Kantona Sarajevo, Mersiha Novalić, potvrdila je za portal etto.ba da se incident desio u 21:20 sati u ulici Majdanska, kada su pješaci oboreni od strane putničkog motornog vozila na pješačkom prelazu.
Povrijeđeni su prevezeni na ljekarsku obradu, dok je vozač vozila ostao na mjestu nesreće. Policijski službenici trenutno obavljaju uviđaj na terenu.