Nezadovoljni građani Srbije, koji se mjesecima bore protiv Vučićevog režima, nakon što je 16 ljudi poginulo u padu nadstrešnice na Zeljezničćkoj stanici Novi Sad, napali su večeras prostorije SRS.
Nezadovoljni građani Srbije, koji se mjesecima bore protiv Vučićevog režima, nakon što je 16 ljudi poginulo u padu nadstrešnice na Zeljezničćkoj stanici Novi Sad, napali su večeras prostorije SRS.
Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće
Напали СРС на Нбг. Следе хапшења! pic.twitter.com/1EP7xdBayR
— Драган Ј. Вучићевић (@djvucicevic) August 16, 2025