POVRIJEĐENO OSAM OSOBA

Teška nesreća kod Novog Sada: Kombi sletio s kolovoza, poginulo jedno dijete

MUP srbija hitna

Jedno dijete je poginulo u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na autoputu Novi Sad-Beograd. Među povrijeđenima je sedmero djece i vozač kombija.

Do nesreće je došlo noćas u tri sata nakon što je kombi prošao naplatnu rampu ka Beogradu te sletio s kolovoza, probio zaštitnu ogradu i upao u kanal.

Kako je saopćeno, jedno dijete od 16 godina je preminulo odmah na mjestu nesreće.

Јoš sedmero djece, uzrasta od 13 do 16 godina zadobilo je teške povrede i oni su prevezeni u Dječiju bolnicu u Novom Sadu.

Teško je povrijeđen i vozač kombija, muškarac koji je rođen 1982. godine. On je prevezen u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine.

Uzrok nesreće će biti saopćen naknadno po okončanju uviđaja.


Znate više o temi ili prijavi grešku