TOMISLAV SLAVIO REZULTATOM 3:1

Tuzla City poražen u prvom kolu Prve lige FBiH

Fk tuzla city
Foto © FK Tuzla City

Nogometaši Tuzla Cityja doživjeli su poraz u prvom kolu Prve lige FBiH, izgubivši kao gosti od ekipe Tomislava s rezultatom 3:1.

Nakon ispadanja iz elitnog bh. nogometa, Tuzla City je loše započela sezonu, a ovaj poraz stavlja u pitanje njihove šanse u nadolazećim utakmicama.

Tomislav je do pobjede došao zahvaljujući dvostrukom strijelcu Sijamiji i golu Radoša, dok je jedini gol za Tuzlu City postigao Spahić. Ovaj rezultat pokazuje da će Tomislav i ove sezone biti ozbiljan protivnik za sve timove u ligi.

U drugim utakmicama kola, Budućnost je pobijedila Zvijezdu u Gradačcu s rezultatom 3:2, Bratstvo je slavilo protiv Gornjeg Rahića s 2:1, dok je Gradina pobijedila Jedinstvo u Bihaću s rezultatom 3:1.

Rezultati 1. kola:

Čelik - Goražde 1:0

Travnik - Simm Bau (nije odigrano) Radnik Hadžići - TOŠK 1:2

Radnički Lukavac - Stupčanica 0:2

Gornji Rahić - Bratstvo 1:2

Jedinstvo - Gradina 1:3

Tomislav - Tuzla CIty 3:1

Zvijezda - Budućnost 2:3


Znate više o temi ili prijavi grešku