U DISKOTECI U SJEVERNOJ MAKEDONIJI POGINULO 50 OSOBA

U bolnici u Kočanima smješteno 30 povrijeđenih: Ljudi imaju opekotine i trovanje ugljenmonoksidom

Makedonija pozar diskoteks Rodbina ispred bolnice . TV Kočani

Najmanje 50 osoba poginulo je u požaru koji je izbio noćas u diskoteci u Sjevernoj Makedoniji.

Direktorka bolnice u Kočanima dr. Kristina Serafimova je saopštila da je tamo hospitalizovano oko 30 osoba.

Ostali su odatle poslati u Kliničku bolnicu u Štipu, Gradsku bolnicu "Sveti Naum Ohridski" u Skoplju i "8-mi Septemvri".

Na klinici u Skoplju nalazi se oko 30 pacijenata.

-Ljudi imaju opekotine i trovanje ugljen-monoksidom. Pacijenti u našoj bolnici nisu životno ugroženi, rekla je za Sitel.

Požar u diskoteci u Kočanima vjerovatno izazvan upotrebom pirotehničkih sredstava, a nastupu je prisustvovalo 1.500 osoba.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku