Nekoliko sati nakon ukopa žrtava genocida, u Srebrenici se kod crkve začula se glasna muzika.
Radi se o skandaloznoj tradiciji slavlja uz Baju Malog Knindžu, gotovo svakog 11. jula.
“Sa Manjače poručuju vuci Selite se banjalučki Turci
Ne diraj nam Republiku Srpsku kupi prnje i beži u Tursku
Oj Alija, nisi više glavni pobedio narod pravoslavni”
Ova pjesma Baje Malog Knindže sinoć je puštena preko velikih zvučnika ispred pravoslavne crkve u Srebrenici, svega nekoliko sati nakon obilježavanja 30. godišnjice genocida nad Bošnjacima