U javnost su dospjeli novi detalji nakon što su objavljene informacije o tome kako je učenik u zagrebačkoj osnovnoj školi nožem ranio učiteljicu i nekoliko djece.
U jutarnjim satima dogodio se strašan incident u jednoj osnovnoj školi u Prečkom u Zagrebu. Jedan učenik nožem je napao učiteljicu i nekoliko učenika.
Prema prvim informacijama, u napadu je više povrijeđenih, a djeca su evakuisana iz škole.
Stanje u školi je dramatično, a učenici i radnici su u šoku.
Na prostoru osnovne škole sada se nalazi šest kola Hitne pomoći, a stigao je i helikopter.
Prema prvim informacijama, u napadu je povrijeđeno sedam osoba.
"Ne možemo biti dobro, nismo dobro. Ne dajemo nikakvu izjavu, molim vas imajte razumijevanja u ovome trenutku", izjavila je direktorica OŠ Prečko .
Također, navedeno je kako povrijeđena učiteljica predaje u prvom razredu. Ujedno, danas je učenicima u ovoj školi trebao biti i posljednji dan škole u prvom polugodištu.
U dvorište škole stigao je i gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević, a očekuje se kako će nadležni uskoro dati i izjave za javnost.