Večeras oko 22 sata, u sarajevskom naselju Nova Otoka došlo je do zapaljenja automobila.
Vozilo je gorjelo u ulici generala Mehmeda Alagića.
Na terenu su prisutni i vatrogasci.
“Nije bilo ništa strašno, riječ je o manjem požaru na ličnom automobilu. Građani su već bili ugasili požar dok su naše ekipe stigle. Nema povrijeđenih,” kazao je dežurni operativni iz Profesionalne vatrogasne jedinice (PVJ) Sarajevo.