Vijećnik u Općinskom vijeću Stari Grad Alija Begić napustio je Narodni evropski savez (NES) i u narednom periodu će djelovati kao samostalni vijećnik.
Ovim putem želim da vas obavijestim da sam istupio iz Kluba vijećnika Nezavisna Bosanskohercegovačka lista u Općinskom vijeću Stari Grad Sarajevo i da ću u narednom periodu djelovati kao samostalni vijećnik.
Mislim da nije potrebno da obrazlažem razlog zbog kojeg napuštam NES, puno je bitnije da ću uvijek biti dostupan svim svojim prijateljima i građanima i raditi za našu lijepu Opštinu Stari Grad – poručio je Begić.