GRAS

Zbog udesa tramvaji voze samo određene dionice

Tramvaj
Foto © etto.ba

KJKP "Gras" obavještava korisnike javnog gradskog prevoza da je u petak, 19. jula, od 17:13 sati došlo do privremene obustave tramvajskog saobraćaja na relaciji Skenderija - Baščaršija.

Tramvajski saobraćaj je preusmjeren i odvija se na relaciji Ilidža - Skenderija.

Do obustave tramvajskog saobraćaja na navedenoj relaciji je došlo zbog udesa na tramvajskim šinama u kome su sudjelovaji tramvaj i putničko vozilo.

Iz GRAS-a su zamolili građane za strpljenje i razumijevanje zbog novonastale situacije.

Saobraćaj na dionici Skenderija - Baščaršija će se nastaviti nakon obavljenog uviđaja.


Znate više o temi ili prijavi grešku