Najbolji teniser svijeta Novak Đoković boravi u kratkoj posjeti Milanu. Ne tursitičkoj, piše Gazzetta dello sport, već je u Milanu zbog ljekarskih pregleda.
Đoković je u Milano stigao u ponedeljak kako bi obavio preglede i testove u vezi sa povredom koju ima od početka godine i koja ga je mučila tokom Australian Opena.
On će preglede obaviti kod hirurga i kiropraktičara Jean Pierra Meerssemana koji mu je pomagao i kada je imao probleme sa laktom, a u Beograd će se vratiti u utorak navečer.
U glavnom gradu Srbije ga čekaju članovi tima, a cilj je svakako pokušaj oporavka na vrijeme za učešće na turniru iz serije 500 u Dubaiju koji počinje 27. februara.
Takođe, Đoković je, kako je potvrdio njegov brat Đorđe, zatražio posebnu dozvolu za ulazak u Sjedinjne Američke Države kako bi igrao na Mastersima u Indijan Wellsu i Miamiju.