OGLASILA SE DAN KASNIJE

Američka pjevačica razbjesnila fanove nakon što je iznenada sišla s pozornice u Chicagu: "Veoma bezobrazno"

Brandy

Američka pjevačica Brandy Norwood iznenadila je publiku u Chicagu kada je tokom zajedničkog nastupa s Monicom iznenada napustila scenu, ostavivši kolegicu da sama završi koncert. Publika je ostala zbunjena, a njihov zajednički hit iz 1998. godine, po kojem turneja i nosi naziv "The Boy Is Mine" nije izveden.

Dan kasnije, Brandy se oglasila zvaničnom izjavom, u kojoj je navela da je do prekida nastupa došlo zbog dehidracije i osjećaja slabosti nakon višesedmičnih iscrpnih proba za turneju. Fanovima se zahvalila na podršci i uputila iskreno izvinjenje.

"Mojim dragim obožavateljima u Chicagu, hvala vam svima na preplavljujućoj ljubavi, podršci i što je najvažnije vašim molitvama”, poručila je pjevačica.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

"Iskreno se izvinjavam zbog naglog prekida sinoćnjeg nastupa u Chicagu. Nakon sedmica neprestanih proba, sinoć sam iskusila dehidraciju i osjećaj nesvjestice, a svi uključeni složili su se da je davanje prioriteta mom blagostanju od najveće važnosti", kazala je.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Brandy je istakla da je, uprkos slabosti, pokušala izvesti nastup, ali su tehničke poteškoće i priroda koncerta onemogućile potpunu izvedbu. "pak sam donijela odluku da se pokušam vratiti i dati sve od sebe, iako se nisam osjećala dobro. S obzirom na to da je trebalo napraviti neke prilagodbe i da je nastup bio vrlo tehnički, nažalost, bilo je nemoguće u potpunosti se zvučno povezati s produkcijom. Zaista cijenim svačije najbolje napore", dodala je.

Posebnu zahvalnost uputila je Monici, koja je nastup dovela do kraja: "Duboko sam zahvalna svojoj sestri, Monici, što je tako graciozno i profesionalno preuzela ulogu, te cijeloj ekipi na njihovoj stalnoj brizi i podršci".

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Nakon što je sišla sa scene, Brandy je potražila ljekarsku pomoć.

"Iz arene sam otišla posjetiti doktora i poduzela sam odgovarajuće mjere opreza kako bih se oporavila. Vaše razumijevanje, strpljenje i nepokolebljiva vjera znače mi sve na svijetu", objasnila je.

Najavila je i da planira nastaviti turneju već naredne večeri u Indianapolisu.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Fanovi su ogorčeni zbog naglog odlaska Brandy s pozornice tokom koncerta u Chicagu. Mnogi su putem društvenih mreža izrazili nezadovoljstvo zbog prekida nastupa. "Slušajte, nije me briga koji je bio razlog. Rano sam uočio tehnološke probleme i zanemario ih", "Veoma bezobrazno", "Hiljade ljudi je platilo za prokleto dobar šou. Saberi se", "Ovo je doslovno bilo posljednje što smo vidjeli Brandy u Chicagu", bili su neki od komentara.

Inače, situacija je izazvala konfuziju među fanovima jer je Brandy već na početku nastupa stala i rekla: "Dajte mi sekundu, moram dobiti svoj", nakon čega se povukla iza bine i nije se vratila.

Turneja The Boy Is Mine Tour započela je u četvrtak u Cincinnatiju, a na otvaranju su, pored Brandy i Monice, nastupile i Kelly Rowland te Muni Long.


Znate više o temi ili prijavi grešku